• Līnijdejotāju olimpiāde RĪGAS KAUSS 2019

    DALĪBNIEKI

    To, kuras dejas dejosiet nosaka Jūsu izvēlētā divīzija/grupa un Jūsu vecums 2019. gada 22. martā. Ja Jums ir dzimšanas diena šajā dienā, tad Jūs varat pāriet nākamajā vecuma grupā, taču tas nav obligāti.

Mazuļi - Mazuļi (Rugrats - Rugrats)


Dalībnieka NR.Vārds, uzvārds
1Agate Butkus
2Beāte Bērica
3Andra Giberte
4Evelīna Rudmieze
5Estere Zvejniece
6Ance Kļaviņa
6

Bērni - Bērni (Kids - Kids)


Dalībnieka NR.Vārds, uzvārds
9Ance Beļinska
10Marta Kalniņa
11Sofija Fjodorova
12Olīvija Štrausa
13Juta Reisnere
14Paula Emīlija Romancāne
15Diāna Martinsone
16Elīna Ozoliņa
17Kira Lielpētere
18Sendija Puišele
19Vanesa Zvirgzda
20Annija Sarkane
21Keita Lejniece
22Katrīna Lapiņa
23Madara Praulīte
24Alise Žuravļova
25Līva Feldmane
26Monta Krampe
27Baiba Vējkāja
35Paula Mālniece
188Enija Eisa
21
Dalībnieka NR.Vārds, uzvārds
7Dominikas Mičiūnas
8Otto Ričards Mālmanis
2

Tautas klase - Bērni (Social - Primary)


Dalībnieka NR.Vārds, uzvārds
28Elizabete Aldere
29Gerda Grunde
30Hanna Grieta Geikina
31Evelina Jacevičiūtė
187Milda Falkauskaitė
5

Tautas klase - Juniori (Social - Junior)


Dalībnieka NR.Vārds, uzvārds
36Arina Jacevičiūtė
37Adriana Kauliņa
38Justīne Krustiņa
39Elza Dukure
40Patrīcija Barinska
41Eleonora Krupnova
42Katrīne Keita Bērziņa
43Paula Vītoliņa
44Arita Bērica
45Estere Graudiņa
46Katrīna Šūpulniece
11
Dalībnieka NR.Vārds, uzvārds
32Renārs Kozlovskis
33Ēriks Kogans
34Roberts Kerns
3

Tautas klase - Jaunieši (Social - Youth)


Dalībnieka NR.Vārds, uzvārds
47Samanta Jokubauska
48Emīlija Zujeva
49Lienīte Supe
50Emīlija Praulīte
51Renāte Šteinberga
52Sofija Biteniece
53Annija Agne Strazdiņa
54Ksenija Daukste
55Nikola Keita Niklase
56Anete Reinberga
57Megija Bite
58Ieva Vitenberga
59Sabrīna Treija
60Laura Viktorija Branta
61Tīna Danija Grase
62Paula Zabarovska
16

Tautas klase - Tīņi (Social - Teen)


Dalībnieka NR.Vārds, uzvārds
63Krista Megija Brikmane
64Nikola Andersone
65Alise Vera Olmane
66Kristela Gžibovska
67Annija Ermiča
5

Tautas klase - Atklātā vecuma grupa (Social - Open)


Dalībnieka NR.Vārds, uzvārds
68Linda Rudzīte
1

Tautas klase - Kristāla vecuma grupa (Social - Crystal)


Dalībnieka NR.Vārds, uzvārds
69Linda Andersone
1

Tautas klase - Dimanta vecuma grupa (Social - Diamond)


Dalībnieka NR.Vārds, uzvārds
70Solvita Rauziņa
71Iveta Lukmane
2

Tautas klase - Zelta vecuma grupa (Social - Gold)


Dalībnieka NR.Vārds, uzvārds
72Jogita Freiberga
73Irēne Pentjuša
74Birutė Mikalajūnaitė
75Anita Parole
76Rima Šiurskienė
77Inga Popova
78Ilona Gāliņa
79Mārīte Ceriņa
8

Iesācēji - Juniori (Newcomer - Junior)


Dalībnieka NR.Vārds, uzvārds
82Betija Adriana Strupka
83Emīlija Bērziņa
2
Dalībnieka NR.Vārds, uzvārds
80Jānis Rūķis
81Kārlis Rūķis
2

Iesācēji - Jaunieši (Newcomer - Youth)


Dalībnieka NR.Vārds, uzvārds
84Dana Danija Veinberga
85Estere Grunde
86Paula Meike
87Evelīna Redīza
88Agate Osīte
89Daiga Daina Petersone
90Anita Rita Strakse
91Undīne Cine
92Diāna Dubure
93Marta Andersone
94Sannija Zīberga
95Estere Barinska
96Estere Šēle
97Marta Skutāne
98Maija Anna Dudzinska
99Laine Šķēle
100Deina Rēzija Mize
101Diāna Amanda Buša
18

Iesācēji - Tīņi (Newcomer - Teen)


Dalībnieka NR.Vārds, uzvārds
102Ineta Daņiļeviča
103Kristiāna Kristija Bergmane
104Kristiāna Tomberga
105Elīna Bergmane
106Evita Evelīna Malnača
107Karīna Reinvalde
108Inita Šķēle
109Katrīna Zvaigzne
110Linda Šteinberga
111Tīna Endija Strakse
112Aiga Podniece
113Linda Līce
114Patrīcija Junkere
115Arita Ornicāne
116Laura Putniņa
117Adriana Šaligina
118Signe Kļaviņa
17

Iesācēji - Atklātā vecuma grupa (Newcomer - Open)


Dalībnieka NR.Vārds, uzvārds
120Tatjana Petrovska
1
Dalībnieka NR.Vārds, uzvārds
119Ingus Šteinbergs
1

Iesācēji - Kristāla vecuma grupa (Newcomer - Crystal)


Dalībnieka NR.Vārds, uzvārds
121Rūta Pobusa
122Sigita Andersone
123Kristīne Pētersone
124Jurgita Petraseviciene
125Evita Zālīte
126Zanda Brēdiķe
6

Iesācēji - Dimanta vecuma grupa (Newcomer - Diamond)


Dalībnieka NR.Vārds, uzvārds
127Līga Branta
128Saiva Vēja
129Dace Endzele
130Jolanta Vilciņa
131Baiba Jansone
5

Iesācēji - Zelta vecuma grupa (Newcomer - Gold)


Dalībnieka NR.Vārds, uzvārds
133Dace Pobusa
134Lilita Ivanova
135Inese Žigalova
136Jeļena Bačinska
137Natalia Villeruša
138Aija Māliņa
139Skaidrīte Dapkuse
7
Dalībnieka NR.Vārds, uzvārds
132Kārlis Villerušs
1

Ar pieredzi - Jaunieši (Novice - Youth)


Dalībnieka NR.Vārds, uzvārds
140Marta Užule
141Evelīna Kučere
142Melānija Vaivode-Šulte
143Monta Markus
4

Ar pieredzi - Tīņi (Novice - Teen)


Dalībnieka NR.Vārds, uzvārds
145Sabīne Sanija Šēle
146Karlīna Savicka
147Arta Adrija Kerna
148Lauma Vītola
149Vlada Ļubčika
150Karīna Tiltiņa
151Samanta Auziņa
152Elza Mazule
153Dace Rukmane
154Anžela Vintisjonoka
155Megija Čakste
156Anete Gerharde
12
Dalībnieka NR.Vārds, uzvārds
144Kristiāns Graudiņš
1

Ar pieredzi - Atklātā vecuma grupa (Novice - Open)


Dalībnieka NR.Vārds, uzvārds
157Linda Kogana
158Gita Orska
159Ginta Jasinska
3
Dalībnieka NR.Vārds, uzvārds
160Markuss Zagorskis
1

Ar pieredzi - Kristāla vecuma grupa (Novice - Crystal)


Dalībnieka NR.Vārds, uzvārds
161Aurelija Šidiškytė
162Ineta Fromberga
163Agnė Agafonova
3

Ar pieredzi - Dimanta vecuma grupa (Novice - Diamond)


Dalībnieka NR.Vārds, uzvārds
164Aina Vētra-Zemture
165Laila Strausa- Krūmiņa
166Eva Reimane
167Jelena Mincenoka
168Ilona Krence
5

Ar pieredzi - Zelta vecuma grupa (Novice - Gold)


Dalībnieka NR.Vārds, uzvārds
170Vija Fridrihsone
171Inga Kazāka
172Aija Straupe
173Baiba Ērgle
4
Dalībnieka NR.Vārds, uzvārds
169Juris Smiltnieks
1

Ar labām zināšanām - Tīņi (Intermediate - Teen)


Dalībnieka NR.Vārds, uzvārds
174Kristiāna Skrindževska
1

Ar labām zināšanām - Atklātā vecuma grupa (Intermediate - Open)


Dalībnieka NR.Vārds, uzvārds
175Kristaps Neimanis
1

Ar labām zināšanām - Kristāla vecuma grupa (Intermediate - Crystal)


Dalībnieka NR.Vārds, uzvārds
176Jolanta Rone
177Inga Ozoliņa
2

Ar labām zināšanām - Dimanta vecuma grupa (Intermediate - Diamond)


Dalībnieka NR.Vārds, uzvārds
178Orinta Skackauskiene
179Jana Dukure
180Agnese Krūmiņa
181Gitana Juteikienė
182Aija Juste
183Neringa Urbonavičienė
6

Ar labām zināšanām - Zelta vecuma grupa (Intermediate - Gold)


Dalībnieka NR.Vārds, uzvārds
184Guntra Lasmane
185Daiga Vītola
2

Duets - Juniori (Duo - Junior)


Komandas NR.Komandas nosaukums
191Pērlītes
192Sisters
193Team E
194Divi Vienā
195UnCi&NiKeNi
196Black & White
197M & M
7

Duets - Tīņi (Duo - Teen)


Komandas NR.Komandas nosaukums
198KLK
199Miracles
2

Četrinieks - Juniori (Quad - Junior)


Komandas NR.Komandas nosaukums
200Ēnu rotaļas
1

Četrinieks - Tīņi (Quad - Teen)


Komandas NR.Komandas nosaukums
201CupCakes
202Kickin` Stars
203L.I.P.S.
3

Četrinieks - Seniori (Quad - Senior)


Komandas NR.Komandas nosaukums
204Four Leaf Clover
1

Klasiskā kantrī komanda - Juniori (Country Classic Team - Junior)


Komandas NR.Komandas nosaukums
205Kristāliņi
1

Klasiskā kantrī komanda - Atklātā vecuma grupa (Country Classic Team - Open)


Komandas NR.Komandas nosaukums
206Jautrie zābaciņi
1

Klasiskā kantrī komanda - Seniori (Country Classic Team - Senior)


Komandas NR.Komandas nosaukums
207Crystal Line
208Pearls
209Orions
210Relaxdance
4

Klasiskā kantrī komanda - Zelta vecuma grupa (Country Classic Team - Gold)


Komandas NR.Komandas nosaukums
211Country Girls
1

Klasiskā kantrī komanda - Zelta+ vecuma grupa (Country Classic Team - Gold+)


Komandas NR.Komandas nosaukums
212Varavīksne
1

Standarta līnijdejotāju komanda - Seniori (Standard Line Team - Senior)


Komandas NR.Komandas nosaukums
213Lucia's Linedancers
1

Standarta līnijdejotāju komanda - Zelta vecuma grupa (Standard Line Team - Gold)


Komandas NR.Komandas nosaukums
214Country Girls
1

Kabarē komanda - Juniori (Cabaret Team - Junior)


Komandas NR.Komandas nosaukums
215VIRZIENS
1

Kabarē komanda - Atklātā vecuma grupa (Cabaret Team - Open)


Komandas NR.Komandas nosaukums
216Lithuanian Linedance Team
1

Kabarē komanda - Seniori (Cabaret Team - Senior)


Komandas NR.Komandas nosaukums
217Open Line
218Lucia's Linedancers
219RabbitLine
220Randevu
4

Copyright © Jautrie zābaciņi, jautriez.lv